Malá kopaná Boskovštejn

Dne 26.4.2014 se konala první akce letošní sezony a to turnaj v malé kopané organizovaný SDH Boskovštjen, HC Vlci Boskovštejn a Obec Boskovštejn. Týmy v turnaji byly rozděleny do 2 skupin po třech týmech. Skupinu A hráli Benfika, Alkostav a Boskovštejn A. Ve skupině B byly tyto mužstva : Pavlice, Biskupice a Boskovštejn B.

Do bojů o bednu se probojovaly první dva týmy ze skupin. O páté a šesté místo si to rozdali Alkostav a Boskovštejn B, přičemž první jmenovaný vyhrál. Semifinále číslo jedna nabídlo zajímavý souboj mezi Boskovštejnem A a Pavlicemi. Chlapi z Pavlic vyhráli 5:3 a mohli tak čekat, které družstvo se jim postaví ve finále. A byla to Benfika, která porazila ve druhém semifinále Biskupice. O třetí místo si to tak rozdaly Biskupice s domácím týmem z Boskovštejna. Po velmi vyrovnaném utkání domácí nakonec dokázali urvat vítězství 6:4 a mohli se tak radovat z třetího místa. 

Ve finále proti sobě tedy stály týmy z Pavlic a Jevišovic (Benfika). Pavlice doposud každý zápas turnaje vyhrály a hořkost porážky ochutily až ve finále proti Benfice, která vyhrála 4:1. 

Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč Pavlic David Novotný a nejlepším brankářem byl zvolen gólman domácích týmů – Petr Dohnal.

Všem zúčastněným děkujeme!

Konečné pořadí :
1. Benfika
2. Pavlice
3. Boskovštejn „A“
4. Biskupice
5. Alkostav
6. Boskovštejn „B“

Zde se můžete podívat na oslavu našeho týmu 

 


Další fotky včetně fotek jednotlivých týmů budou doplněny později.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

YT Kanál

Žádné video

Kontakt

Starosta SDH : Lubomír Machain
mob.: 607 120 696

Velitel : Josef Veverka
mob. : 777 676 763

E-mail : sdhboskovstejn@seznam.cz

Kde nás najdete


Zobrazit místo Hasičárna na větší mapě